Pronájem kávovarů

Pořádáte firemní nebo soukromou akci a potřebujete zapůjčit kávovar pro přípravu kvalitní kávy? Rádi Vám krátkodobě zapůjčíme kávovar, který splní veškeré Vaše představy o kvalitní kávě. V případě zájmu Vám dodáme i veškerý související sortiment - kávu, smetánky, mléko, šálky, cukry atp. . Chcete-li mít o vše postaráno, dodáme Vám i našeho školeného baristu, který se postará o celý provoz kávovaru a obsluhu hostů.

 
Pronájem kávovaru

Pronájem kávovaru

Pronajímáme kvalitní švýcarské kávovary JURA. V nabídce máme tři modely těchto kávovarů. Vybírat můžete z kávovarů JURA Impressa XF50, JURA Impressa S9 One Touch a JURA Impressa XS90. Rádi Vám na základě Vašich potřeb pomůžeme s výběrem optimálního kávovaru. Součástí dodávky kávovaru je kompletní příslušenství, český návod k obsluze a transportní krabice.

Doplňkový sortiment

Doplňkový sortiment k pronájmu kávovaru

Rádi Vám společně s kávovarem dodáme i veškerý související sortiment - kávu, kelímky nebo šálky, mléko nebo smetánky, cukry nebo sladidla, nealko nápoje a další produkty. V případě zájmu Vám u našich partnerů zajistíme i občerstvení dle Vaše přání. Spolupracujeme s vyhlášenými bistry a dodavateli pochutin z celého světa. Vaší akci tak například můžeme doplnit o ochutnávku kvalitních vín.

Školený barista

Barista k pronájmu kávovaru

Chcete-li mít zajištěn kompletní komfort pronájmu, objednejte si k pronájmu kávovaru našeho baristu. Získáte tak kompletní řešení, které budete mít naprosto bez starostí. Náš vyškolený barista se postará o kompletní zajištění provozu kávovaru včetně obsluhy hostů. Připraví Vám na přání i kávové speciality, se kterými se běžně nesetkáte.

Co kávovary umí
Co kávovary umí

Kávovary JURA jsou plně automatické kávovary, umožňující přípravu kompletního spektra kávových a mléčných nápojů. Při odesílání poptávky nás prosím informujte, zda-li budete kávovar využívat převážně pro přípravu espressa nebo mléčných specialit. Na základě toho Vám vybereme kávovar, který bude maximálně splňovat Vaše požadavky. Příprava nápojů je na kávovarech JURA velmi snadná a zvládne jí i méně zdatný uživatel. To samé platí o jejich údržbě.

Doprava kávovarů

V případě, že jste z Prahy, kávovar Vám rádi dovezeme na libovolnou pražskou adresu. Po České republice kávovary zasíláme kurýrní službou GLS, která Vám přístroj doručí až ke dvěřím. Kávovar si můžete samozřejmě vyzvednout i osobně v naší kamenné prodejně na Praze 3. Při doručování po Praze Vám kávovar nainstalujeme, předvedeme a zaškolíme obsluhu.

Doprava kávovarů
Cena pronájmu kávovarů
Cena pronájmu kávovaru

Cenu pronájmu kávovaru kalkulujeme vždy s ohledem na Vaše potřeby, dodané produkty a délku pronájmu. Základní cena pronájmu se pohybuje od 300 Kč bez DPH za jeden den používání. Neúčtujeme den vyzvednutí a den vrácení. Při prvních 3 pronájmech vybíráme vratnou kauci, jejíž výše se odvíjí od zvoleného modelu kávovaru. Vratná kauce je vrácena při odevzdání kávovaru. Stálým partnerům samozřejmě nabízí lepší tarify na pronájem kávovaru a možnost úhrady na fakturu se splatností.

 

Měna

Akceptujeme online platby

 

 

Naše internetové stránky používají pro zlepšení uživatelského zážitku soubory cookies. Více informací.

© 2006-2017 COFFEEANDTEA s.r.o. · všechna práva vyhrazena

+420 222 221 532, info@coffeeandtea.cz

na střed

nahoru

Nahrávám