Servis kávovarů JURA

Máte problém se svým kávovarem JURA a potřebujete zajistit jeho servis? Nevaří kávovar tak dobrou kávu jako dříve? Kompletně Vám jej seřídíme a vyčístíme. Servisem kávovarů JURA se intenzivně zabýváme již od roku 2008, kávovary známe do posledního šroubku, a dokážeme tak vyřešit všechny Vaše případné starosti.

 
Pravidelný servis kávovarů JURA
Pravidelný servis kávovarů JURA

Stejně jako o všechny ostatní spotřebiče, je i o kávovary JURA potřeba pečovat. Jen tak si zajistíte dlouhodobě správnou funkci svého kávovaru a vynikající připravenou kávu. V rámci servisního balíčku "Pravidelná údržba" se Vašemu kávovaru dostane komplexní péče našeho vyškoleného technika. Kávovar je během tohoto úkonu dokonale vyčištěn, přetěsněn, jsou vyměněny spotřební materiály, vyčištěn a seřízen je i mlýnek zrnkové kávy a nakonec jsou provedneny procesy odvápnění a vyčištění. Kávovar se k Vám dostane zpět jako nový. Tento servisní úkon doporučujeme v domácím prostředí provádět 1x za 2 roky nebo po 4000 připravených porcích. V kancelářském provozu doporučujeme servisní periodu zkrátit na 1 rok.

Cena za servisní úkon "Pravidelná údržba" - 2 800 Kč vč. DPH (cena zahrnuje práci technika, dodaný materiál a dopravu do/ze servisu)

Svoz a odvoz kávovarů - doručení do servisu

Jsme si vědomi, že jsou kávovary JURA špičkou mezi automatickými kávovary. I proto poskytujeme prémiové služby jak při jejich prodeji, tak i následně po prodeji. Mezi samozřejmost u nás patří, že si u Vás kávovar v případě potřeby vyzvedneme, a to jak v Praze naším rozvozem, tak i po ČR kurýrem GLS. Svoz a dovoz kávovaru je v rámci servisu bezplatný. Kávovar nám můžete rovněž doručit do naší kamenné prodejny, kde ho k servisu předáme s maximální péčí.

Doprava kávovarů
Ostatní servisní služby JURA
Ostatní servisní zákroky

Kávovary JURA patří mezi nejméně poruchové automatické kávovary na trhu. I tak se bohužel může stát, že budete potřebovat třeba vyměnit opotřebený mlýnek, poškozené plastové kryty nebo vyřešit jinou závadu. Náš servis kávovarů JURA poskytuje komplexní péči a vyřeší jakýkoli Váš problém s kávovarem. Naše standardní hodinová sazba, nad rámec Pravidelné údržby, čini 650 Kč vč. DPH. Za tuto částku Vám poskytneme služby v nadstandardní kvalitě s plnou zárukou.

 

Měna

Akceptujeme online platby

 

 

Naše internetové stránky používají pro zlepšení uživatelského zážitku soubory cookies. Více informací.

© 2006-2017 COFFEEANDTEA s.r.o. · všechna práva vyhrazena

+420 222 221 532, info@coffeeandtea.cz

na střed

nahoru

Nahrávám